روزهایی که سر کیف از عطر حضور حضرت آقا در استان بودیم،خبری در سایتها منتشر شد که خیلی توجهی به آن نداشتیم.همان موقع که خبر و تصاویرش را دیدم میخواستم مطلبی در موردش بنویسم.اما خبر آمدن حضرت آقا آنقدر خوشحالمان کرده بود که...

خبر،خبر بیماری حضرت علامه حسن زاده آملی(حفظه الله) بود و عیادت حضرت آقا(روحی فداه) از ایشان.

همه اینها را فراموش کرده بودم و زخارف این دنیا آنقدر مرا در تار و پودش فرو برده بود که سراغی هم از بیماری یار آشنای مناجاتهای شبانه نمی‌گرفتم.

چند روز قبل که خبر پرواز آقا مجتبی تهرانی(رحمه الله)بر صفحه موبایلم،پیامکی شد و دلم را بارانی کرد،تازه یادم آمد حضرت علامه هم چند صباح قبل در بستر بیماری بودند.

راستی چرا خبری از حضرت علامه نداریم؟چرا باید در دنیایی که گران شدن پروشه و لکسوز می‌شود خبر اول سایتهایش،در جهانی که دستگیری فلان مشاور فلان آقا هیاهویی راه می‌اندازد و دلبری می‌کند برای رسانه ها،در تمام سایتهایی که پُر اند از خبر سلامتی یا بیماری فلان سوپر استار سینما و تلویزیون،واقعاً چرا در همه اینها خبری از سلامتی یکی از ستون های برکت نظام و انقلاب نیست؟؟؟

یادتان هست روزهایی که میزبان حضرت آقا بودیم را؟

یادتان هست چه بوی خوشی فضای شهرمان را آکنده کرده بود؟یادتان هست برای اینکه مشاممان عطر آگین شود،هر روز سراغی از حوالی مصلی یا استانداری می‌گرفتیم؟یادتان هست به قول مجید نیکدل،چقدر حال مردم خوب بود؟!

مگر شک داریم که علما وجودشان برکت است و رحمت و مهربانی.

شک دارید که رفتن حضرت آقای بهجت در اردیبهشت سال 88،ثلمه ای بود که حوادث خرداد و ماههای بعد آن سال،در ادامه اش آمد؟

مگر شک داریم که رفتن آقا مجتبای دردانه اخلاق،چند روزی است حال و هوای تهران را عوض کرده؟؟؟

یادش بخیر روز آخر حضور حضرت آقا در بجنورد،یکی از اقوام از تهران تماس گرفت و گفت:بخدا حالمان از نبودن آقا در تهران،خراب است...

خدایا!من که قدر نازنینانی چون علامه حسن زاده آملی را نمی‌دانم،اما میدانم که او حتی برای منی که نمی‌شناسدش هم،دعا میکند.

می‌دانم که می گویند در روزهای سخت فتنه و انحراف برای همه دعا کرده اند.می دانم که مثل آقا مجتبی تهرانی،در روزهای سخت مردم،به جای همه صدقه می‌دهند.می‌دانم که اگر حال و هوایی در محرم و صفرمان داریم،از وجود امثال حضرت ایشان است.

خدایا!طاقتی برای کم شدن سایه ای دیگر نداریم.باقی عمرمان را بکاه،تا تحفه ای باشد برای بلندای عمر عزتمند رهبر عزیزمان و علمایی چون حضرت علامه.

خدایا به بیچارگی ما رحم کن...