بعد از ادعای مذاکره آمریکا با ایران که از طرف دولت ایالات متحده مطرح شد،و اوامر مقتدرانه حضرت آقا (روحی فداه) در زمینه عدم مذاکره با شیطان بزرگ،طرح تبلیغاتی زیبایی در یکی از ساختمان های مرتفع میدان ولیعصر(عج) تهران خودنمایی می‌کند.

جمله انتهایی این طرح:"با ما باش،در امان باش" به صورت کاملاً عمیق و مفهومی،ذهن بیننده را به جریان امان نامه شمر به حضرت قمر منیر بنی هاشم در سال 61 هجری،و مردانگی و ولایتمداری حضرت عباس(سلام الله علیه)،رهنمون می‌کند.

از طرفی،همسان سازی(تشبه) خلاقانه دو مظهر دیروزی و امروزی دشمنی با اهل بیت(علیهم السلام) یعنی شمر بن ذی الجوشن لعین و باراک اوباما،هنری زیبا و بی نظیر از صاحب این طرح به یاد ماندنی است.

در کنار این نکات و نکات بسیار دیگری که در این طرح وجود دارد،دلبستگی ایرانیان به خاندان اهل بیت و ولایت فقیه در قالب "شعار ما اهل کوفه نیستیم..." و عدم سرسپردگی آنها در قالب شعار "هیهات من الذله"،در این طرح به وضوح آشکار است.

اینچنین طرحهایی با زبان گویای هنر،وضعیت کنونی ایستادگی ملت ایران در برابر فشارهای بیگانگان را،با مضامین حماسی و خاطره آفرینی چون"کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا"،تطبیق داده و روحیه ملی را در یک نگاه،به عالی ترین درجه خود می‌رساند.

جالب تر از همه اینکه،آرم و نشان هیچ سازمان یا نهادی در پای این طرح وجود ندارد.حتی نام طراح آن نیز به رسم ولایتمداری،گمنام مانده است.هرچند

اجــرُهُ عندَ ربـِه مَحفوُظ...