سهم خواهان و باج بگیران،آنهایی که در هر فرصتی در پی معامله و کسب سود و دوری از زیانند،آنها که اگر از سر سایه حزب اللهی ها نبود،یا در روستاهای دورافتاده،پزشک خانه بهداشت بودند و یا در زیرزمین سردخانه ها جاروکش و آبدارچی!لطفاً ادامه این مطلب را نخوانند!

1- آری ما ادعا میکنیم حزب اللهی هستیم.همین ادعا را بلدیم.شما چقدر وا مانده اید که حتی ادعای حزب اللهی بودن را هم در جیب شلوارتان گذاشتید و حالا دست به دهان!!!انتخابات 92 نشان داد حتی ادعای حزب اللهی بودن هم می ارزد به همه لاف و لوف های عده ای که شب تا صبح کارشان تخریب خودی بود و روشن نگاه داشتن چراغ خانه بیخودی!!!

2- وقتی روز جمعه‌ی انتخابات از ساعت 7 صبح تا 18،تمام بنرهای تبلیغاتی ستاد دکتر جلیلی در بجنورد(مثل آنچه در عکس می بینید)پاره شد!و همه سکوت کردند،بر ما آشکار شد که ما پیروزیم.درست مثل آن روزهایی که صدای اذان مساجد طاقت منافقان را بریده و گوشهایشان را کر کرده بود.پس ما پیروز شدیم که اینگونه به مصاف بنرهای بی جانمان رفتند.

3- آنها که از ادای تکلیف و انجام وظیفه،گُلابی وار گذشتند و ما را به سخره گرفتند،حالا باید هم بنشینند و زانوی غم بغل بگیرند.آنها که در زمین آقایان کارگزار بازی میکردند و معلوم شد نامزدشان نامزد پسته فروش های کرمانی است و آمده تا بازی خودی ها را خراب کند! آنها شکست خورده اند نه ما.پس ما را برای شکست شماتت نکنید.

4- دیدید چرخه زمان و تدبیر حضرت آقا و تلاش سایبری افسران جبهه مقاومت،چگونه خدعه 4 سال پیش مدعیان تقلب را بر مَلا کرد؟چه پیروزی ای بالاتر از این که حالا نظام و رهبری و مردم سربلندند که 11 میلیون رایشان در سال88 اختلافی بی بدیل بوده در برابر فقط 250 هزار نفر در سال92.چه پیروزی از این بالاتر؟

5- آنها که ما را متهم به شکست می‌کنند یا قاعده بازی را بلد نیستند یا تا کنون پیروزی را لمس نکرده اند.بیایید در غربت و بی پولی صدای گفتمان انقلاب اسلامی را با حنجره ای بغض آلود فریاد بکشید تا لذت پیروزی مستضعفانه را در صدای لبیک جوان نخبه دانشگاهی که عطای فیزیک اتمی را به ردای روحانیت بخشیده بود تا زبان بُرنده این گفتمان باشد،بشنوید.ما پیروزیم.شک نکنید...

حال این شمائید که باید تکلیفتان را با نظر سجی های ساختگی،مدرسه پیرمردها،بوق زدن در مقابل چشم غیرت جوانان حزب اللهی،اتهام زنی به توده حزب الله و... مشخص نمائید.

ما در این انتخابات پیروز شدیم چون برق پیروزی را در چشمان رهبر عزیزمان دیدیم.