به تازگی در محافل خبری و رسانه ای بحث کهنه اما ظاهراً جذاب مذاکره با امریکا،که از طرف یکی از مسئولین سابق!مطرح شده،به یک سوژه داغ و مورد بحث تبدیل شده است.

در این مجال نمی گنجد که تمام باید ها و نباید های موضوع مطرح شود اما همین بس که مقام معظم رهبری در این باره فرمودند:کسانی که دم از مذاکره‌ی با امریکا می‌زنند، یا از الفبای سیاست چیزی نمی‌دانند، یا الفبای غیرت را بلد نیستند.(بیانات امام خامنه ای در دیدار اقشار مختلف مردم به مناسبت سالروز آزادی خرّمشهر  1/3/81)

با این حال هرچند رفتار دور از ادب بعضی ها در زمان انتخابات سال 88 و ماجرای نامه به رهبری،دل دوستان نظام را شکست و تکرار این رفتار از سوی ایشان دور از انتظار نبود،اما توصیه این است که ادب در برابر ولی فقیه را از مرجع بزرگوار مرحوم آیت الله میرزا جواد آقای تبریزی(رضوان الله) که فخر شیعه و شیعیان بودند،یاد بگیرند.

وقتی که حضرت آیت ا... تبریزی(ره)، مریض بودند و در بیمارستان در تهران به سر می‌بردند، آقا آمدند خدمت آیت ا... تبریزی برای عیادت.

مرحوم آیت ا... تبریزی به رغم بیماری که داشتند، نشستند روی تخت دستشان را روی سینه قراردادند مقابل حضرت آیت ا... خامنه‌ای. با این که سن آیت ا... تبریزی خیلی بیش‌تر بود ولی عکس ایشان الان هست، که این عکس خیلی مهم است و موجود است که دستشان را برای احترام با آن حالت مریضی بر سینه قرار دادند، در مقابل آیت ا... خامنه‌ای و تبسمی کردند از دیدن ایشان، پیدا بود خیلی خشنود بودند.هفته نامه پرتو
خلاصه اینکه دعای من حقیر برای جناب "ه" و همه دوستان انقلاب این است که "اللهم اهدنا الصراط المستقیم..."