ماشاءالله؛حزب الله

ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید

کسانی که سربازان از پیکار برگشته را شماتت می کنند، خائن اند. ماجرای ما همان ماجرای لشکر زخمی پس از اُحد است. نیزه های شکسته و پرچم های نیم سوخته ...به شماتت ابلهان گوش نکنید.


 عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم: چه بسا که از چیزی بدتان می آید ولی برای شما بهتر است... باشد تا آنانکه حماسه ی سیاسی 88 را به سرافکندگی فتنه بدل کردند دریابند که امّت حزب الله جمهوریت را فدای اشرافیت نمی کند و از آراء رقیبش آنچنان حمایت می کند که از ناموس خود. حسن روحانی از صندوق های دولتی بیرون آمد که به دروغگویی مشهورش کرده بودند. وفاداران به ایران در آراء خیانت نمی کنند.
 
ما هم خوشحالیم که زیر سایه ی ولایت طعم پیروزی را می چشید. رهبر انقلاب در 2 خرداد 76 دربرابر جریان راست ایستاد و از آراء خاتمی دفاع کرد. در 3 تیر 84 دربرابر هاشمی ایستاد و از آراء احمدی نژاد دفاع کرد. در 22 خرداد 88 در برابر کل دنیا ایستاد و از آراء مردم حمایت کرد و امروز همانطور. این شگفتی خمینی است؛ همان نظامی که به دیکتاتوری متهمش میکنند.
 
پ ن: جای حاجی بخشی خالی که پرچم بچرخاند و بلند بلند بگوید ماشاءالله ... حزب الله

وحید یامین پور

/ 7 نظر / 54 بازدید
توبنویس

سلام مطلب شما در سايت "tobenvis.com" منتشر گرديد منتظر حضور بعدي شما و ارسال مطالب زيبايتان هستيم توبنويس جايي براي نخبگان و ارزشی نویسان ... توبنويس : tobenvis.com

شهروند

می خواستم بنویسم با سلام ولی هرچی فکرکردم به این نتیجه رسیدم که لایق سلام نیستی البته نه تنهاتو بلکه همه هم قماشیهای تو . خب حالا که مردم باشعورو روشنفکر وبا بصیریت به تو امثال تو تودهنی زدن بازهم حرفی برای گفتن داریدالبته در پررویی وبی ادبی وارجایف گفتن شماهاشکی نیست حتماًمیخواهید بنویسید ما به تکلیف دینی عمل کردیم کاربه نتیجه نداریم ولی بدانیدحنای شمادیگر رنگی نداردفقط به فکر سوراخ موش باشیددرپایان امیدوارم که دیگر شماهارادراین شهر نبینیم ومردم برای همیشه ازدیدن چهره زشت وکثیف شما خلاص شوند چون میدونم قابل هدایت نیستید هیچ دعایی برای هدایت شما نمیکنم

بچه ها اگر شهر سقوط کرد، نگران نباشید ؛ دوباره فتحش می کنیم. مراقب ایمانتان باشید...

1

.................

.

اين آقاي شهرون رو من ميشناسم.يا م. م هست.يا ح. ن.در كل اين آقا مريض تشريف دارن.شما به دل نگيريد.

همکار قدیمی

چرا زخمی؟ چرا شکست خورده؟ همین که انتخابات ایران شوک وارد کرد به همه جهان همین پیروزی نیست؟ باقی ماجرا رو بسپارید به صاحبش حله. خدا قوت. می دونم این چند روزه حسابی مشغول بودید. ایشالله اجرشو میبرید.

همکار قدیمی

چرا زخمی؟ چرا شکست خورده؟ همین که انتخابات ایران شوک وارد کرد به همه جهان همین پیروزی نیست؟ باقی ماجرا رو بسپارید به صاحبش حله. خدا قوت. می دونم این چند روزه حسابی مشغول بودید. ایشالله اجرشو میبرید.