پیروز شدیم؛شک نکنید

سهم خواهان و باج بگیران،آنهایی که در هر فرصتی در پی معامله و کسب سود و دوری از زیانند،آنها که اگر از سر سایه حزب اللهی ها نبود،یا در روستاهای دورافتاده،پزشک خانه بهداشت بودند و یا در زیرزمین سردخانه ها جاروکش و آبدارچی!لطفاً ادامه این مطلب را نخوانند!

1- آری ما ادعا میکنیم حزب اللهی هستیم.همین ادعا را بلدیم.شما چقدر وا مانده اید که حتی ادعای حزب اللهی بودن را هم در جیب شلوارتان گذاشتید و حالا دست به دهان!!!انتخابات 92 نشان داد حتی ادعای حزب اللهی بودن هم می ارزد به همه لاف و لوف های عده ای که شب تا صبح کارشان تخریب خودی بود و روشن نگاه داشتن چراغ خانه بیخودی!!!

2- وقتی روز جمعه‌ی انتخابات از ساعت 7 صبح تا 18،تمام بنرهای تبلیغاتی ستاد دکتر جلیلی در بجنورد(مثل آنچه در عکس می بینید)پاره شد!و همه سکوت کردند،بر ما آشکار شد که ما پیروزیم.درست مثل آن روزهایی که صدای اذان مساجد طاقت منافقان را بریده و گوشهایشان را کر کرده بود.پس ما پیروز شدیم که اینگونه به مصاف بنرهای بی جانمان رفتند.

3- آنها که از ادای تکلیف و انجام وظیفه،گُلابی وار گذشتند و ما را به سخره گرفتند،حالا باید هم بنشینند و زانوی غم بغل بگیرند.آنها که در زمین آقایان کارگزار بازی میکردند و معلوم شد نامزدشان نامزد پسته فروش های کرمانی است و آمده تا بازی خودی ها را خراب کند! آنها شکست خورده اند نه ما.پس ما را برای شکست شماتت نکنید.

4- دیدید چرخه زمان و تدبیر حضرت آقا و تلاش سایبری افسران جبهه مقاومت،چگونه خدعه 4 سال پیش مدعیان تقلب را بر مَلا کرد؟چه پیروزی ای بالاتر از این که حالا نظام و رهبری و مردم سربلندند که 11 میلیون رایشان در سال88 اختلافی بی بدیل بوده در برابر فقط 250 هزار نفر در سال92.چه پیروزی از این بالاتر؟

5- آنها که ما را متهم به شکست می‌کنند یا قاعده بازی را بلد نیستند یا تا کنون پیروزی را لمس نکرده اند.بیایید در غربت و بی پولی صدای گفتمان انقلاب اسلامی را با حنجره ای بغض آلود فریاد بکشید تا لذت پیروزی مستضعفانه را در صدای لبیک جوان نخبه دانشگاهی که عطای فیزیک اتمی را به ردای روحانیت بخشیده بود تا زبان بُرنده این گفتمان باشد،بشنوید.ما پیروزیم.شک نکنید...

حال این شمائید که باید تکلیفتان را با نظر سجی های ساختگی،مدرسه پیرمردها،بوق زدن در مقابل چشم غیرت جوانان حزب اللهی،اتهام زنی به توده حزب الله و... مشخص نمائید.

ما در این انتخابات پیروز شدیم چون برق پیروزی را در چشمان رهبر عزیزمان دیدیم.

/ 7 نظر / 98 بازدید
عمه

بعله ماپیروزیم.فان حزب الله هم الغالبون مطیع امر رهبریم.تاهستیم باولایت تاشهادت درکنار رهبریم گرچه 72 تن باشیم[گل]

مجتبی اصغری

سلام حاج امین خداقوت واقعااین یک حقیقت است که شماگفتیدمن برای اولین بارناظرصندوق بودم وازنزدیک دیدم که اعضای اجرایی حوزه باتمام وجودشان ازآراءمردم محافظت میکردندبه فرموده امام خامنه ای که سایه شان برسرمامستدام باد انتخابات درکشورما اززمان امام خمینی(ر ه)تابه اکنون سالم برگزارشده است

1

..............................

1

سلام ماهی ها... سلام، ماهی ها سلام، قرمزها، سبزها، طلائی ها به من بگوئید، آیا در آن اتاق بلور که مثل مردمک چشم مرده ها سرد است و مثل آخر شب های شهر، بسته و خلوت صدای نی لبکی را شنيده ايد که از ديار پری های ترس و تنهايی به سوی اعتماد آجری خوابگاه هاا، و لای لای کوکی ساعت ها، و هسته های شيشه ای نور - پيش می آيد؟ و همچنان که پيش می آید ستاره های اکليلی، از آسمان به خاک می افتند و قلب های کوچک بازيگوش از حس گريه می ترکند.

1

این بار آخرم بود.دیگر دوباره ای نیست دنبال من مگردید.قلبم اجاره ای نیست تازه رسیدم از راه.حال سفر ندارم باید دوباره کوچید.انگار چار های نیست این جاده های خاکی.انگار قد گشیدند ای شانه های زخمی.راه کناره ای نیست دستم به دامن تو.ای کور سوی فانوس در آسمان این شب. حتی ستاره ای نیست این آسمان شکسته.ماندن ندارد اینجا حالا زمان کوچ است.حرفی.اشاره ای نیست دیگر گناه و تقصیر.علت نمی شناسد انسان خسته حتی.این بار کاره ای نیست

تو بنویس

سلام خدا قوت هديه توبنويس به شما افسر جنگ نرم : حضرت زهرا(س): از دنیای شما انفاق در راه خداوند محبوب من است. tobenvis.com

میثم

درود بر بچه حزب اللهی ها...