جلیلی را با هیچ وصله‌ای نمیتوان به حلقه انحرافی چسباند

این روزها برخی از شایعات پیرامون ظهور احمدی نژاد دوم،در راستای تخریب دکتر سعید جلیلی و مشابه سازی وی با حلقه انحرافی اطراف احمدی نژاد شنیده میشود.

هرچند این اخبار به علت موج گسترده اقبال حزب الله به دکتر جلیلی و از طرف ستادی خاص مطرح شده ولی مرور چند دلیل بیّن و آشکار،پاسخی است بر این شایعات بی اساس.

1- دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری(روحی فداه) در شورای عالی امنیت ملی می‌باشند.همان منصبی که خود حضرت آقا و شهید چمران در دوران حضرت امام(قدس سره)عهده دار آن بوده اند.

در جریان مذاکرات هسته ای نیز،مقاومت ستودنی دکتر جلیلی موجبات رضایت مقام معظم رهبری و اشارات ایشان را فراهم نموده است.

موضع صریح دکتر جلیلی در خط مقاومت،در برابر موضع منفعلانه حلقه اطراف رئیس جمهور،یکی از دلایل بارز افتراق فکری این دو جریان است.

2- اطرافیان سعید جلیلی،و به خصوص افرادی چون وحید جلیلی(برادر دکتر)یکی از منتقدان جدی فعالیتهای حلقه انحرافی می باشند.در این صورت اگر قرابت فکری بین جلیلی و گفتمان سازش،وجود داشت،اولین مخالفان جلیلی،اطرافیان نزدیک وی بودند.

3- رابطه خوب و عالی سعید جلیلی با قاطبه روحانیت معزز و مراجع مکرم قم و نجف و دیدارهای وی با ایشان،نکته مشخص دیگری بر اثبات وجوه افتراق جلیلی با جریان انحرافی است.

چرا که چند سالی هست که مراجع و قاطبه روحانیت رابطه خوبی با دولتی ها ندارد.بنابراین اگر جلیلی احمدی نژاد دوم بود،دلیل پذیرش و ملاقات وی با مراجع قم چیست؟؟؟

4- هرچند دبیر شورای عالی امنیت ملی از طرف رئیس جمهور منصوب می‌شود،اما تا کنون همراهی چندانی بین جلیلی و احمدی نژاد و حتی حضور وی در ساختمان پاستور دیده نشده است.اگر جلیلی احمدی نژاد دوم است چرا تصویری از حضور وی در کنار رئیس دولت و معاونان وی منتشر نمی شود؟

5- حمایت بی چون چرای منتقدان جدی دولت از دکتر جلیلی یکی دیگر از مصادیق افتراق سعید جلیلی از حلقه انحرافی اطراف رئیس جمهور است.حضرت علامه مصباح یزدی(ادام الله ظله العالی) و آیت الله علم الهدی که از همان اول در برابر جریان انحرافی موضع گرفتند،از حامیان جدی دکتر سعید جلیلی می باشند.

بنابراین دوستان بدانند با هیچ وصله ای نمیتوان دکتر جلیلی را به حلقه انحرافی چسباند.

/ 9 نظر / 56 بازدید
شکروی

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید 09194390696 شکروی سرفراز باد ایران http://salamshokravi.persianblog.ir

راز

امین جان انچه از دل براید بر دل نشیند واقعا جالب بود

من

این حرفها رو فقط اونایی دارن میزنند که موقعیت خودشونو توی خطر میبینند . اونایی که 8 سال ه پولی که مردم تهران برای ابادانی شهرشون به عنوان عوارض دارن پرداخت میکنند و اقایون خرج تبلیغاتشون میکنند . همایش میگیرند ،سفره پهن میکنند ،هدیه نقدی به مهموناشون میدن . حالا هم که می بینند دکتر جلیلی اقبالشون بین مردم و بچه حزب الهی ها زیاد شده از روی ...سوزیشون این شایعات رو میسازند

14

لعنت بر شایعه سازها . باز موقعیتتون به خطر افتاده هـــــــــــا. ما که به نداشتن صداقت شما ایمان داریم .شما که چند ساله پول رهپویان رو دارین دو لوپی می بلعیند حالا که موقع کار شده رفتین اون طرفی که لقمتون چربتره، البته حق هم دارین شما که نمیتونین با نون ماست زندگی کننین .

رفیق

این اقایان که شایعات رو راه انداختن موقیتشون متزلزل میبینند .اونایی هم که توی استان دارن دامن میزنند افرادی هستند که برای سهم خواهی اومدن توی گود انتخابات نه برای مردم

تذکر دوستانه

متاسفانه این شایعات از ستاد کسی مدیریت می شود که موارد بسیار زیادی از تناقض گویی در رفتار و گفتارش موج می زند،خیلی دوستانه به سینه چاکان این آقایی که یکجا خودش را دکتر و جایی خلبان کمی آنطرفتر خودش سردار معرفی می کند و گاهی به رضا خان خطاب شدنش افتخار می کند... به بسیجیها می گوید در کوی دانشگاه فلان کردیم و در جمع دانشجویان مدعی تمرد از حکم برخورد با دانشجویان می شود ، در فتنه جزو ساکتین بوده و جایی که راجع به سو’ استفاده از بیت المال مورد اعتراض قرار گرفت حرفی برای گفتن نداشت و ... توصیه میکنم اگر کاندیدای محبوبشان کاری بجز وظایف ذاتی روزمره و جاری اش در شهرداری تهران انجام داده آنرا تبلیغ کنند و به تخریب دروغین دیگران نپردازند و گرنه ما هم مجبور می شویم بگوییم قالیباف دوم خردادی است چون با حکم خاتمی دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا شده بود...

یه بنده خدا

سلام و عرض ادب انا فتحنالک فتحا مبینا...[گل]

reyhaneh

faghatttttt doktor jalili.ta akhar hastim bahash

هوشیار

سلام مطالب جالب و تاثیر گذار بود . موفق باشید